Kategorie produktů

Optický patchcord DATACOM ST-SC 62,5/125 MM 3m Optický patchcord, ST-SC, 62,5/125, MM, 3m, duplex

236 Kč 195 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za týden

Kód: NOPDTC1048

PN: 5642

Optický patchcord DATACOM STSC 62,5/125 MM 3m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna:...
Počet:
Optický patchcord DATACOM ST-SC 62,5/125 MM 3m

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 62,5 µm

Konektor 1: ST

Konektor 2: SC

Délka: 3 m

Značka
Výrobce:  Datacom
Upřesnění typu:  Patch kabel
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  ST
Konektor 2:  SC
Fyzické vlastnosti
Barva:  oranžová
Délka kabelu (m):  3
Průměr optického vlákna:  62,5

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace