Kategorie produktů

Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 1m Optický patchcord, LC-LC, 62,5/125, MM, 1m, duplex

200 Kč 165 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za týden

Kód: NOPDTC1043

PN: 5620

Optický patchcord DATACOM LCLC 62,5/125 MM 1m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna:...
Počet:
Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 1m

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 62,5 µm

Konektor 1: LC

Konektor 2: LC

Délka: 1 m

Značka
Výrobce:  Datacom
Upřesnění typu:  Patch kabel
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  LC
Konektor 2:  LC
Fyzické vlastnosti
Barva:  oranžová
Délka kabelu (m):  1
Průměr optického vlákna:  62,5
Konektory:  LC/LC

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace