Kategorie produktů

Optický patchcord DATACOM SC-SC 50/125 MM 3m Optický patchcord, SC-SC, 50/125, MM, 3m duplex

236 Kč 195 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 1 ks

Kód: NOPDTC1021

PN: 5502

Optický patchcord DATACOM SCSC 50/125 MM 3m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...
Počet:
Optický patchcord DATACOM SC-SC 50/125 MM 3m

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 50 µm

Konektor 1: SC

Konektor 2: SC

Délka: 3 m

Značka
Výrobce:  Datacom
Upřesnění typu:  Patch kabel
Vstupy a výstupy
Konektor 1:  SC
Konektor 2:  SC
Fyzické vlastnosti
Barva:  oranžová
Délka kabelu (m):  3

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace