Kategorie produktů

Optický kabel Solarix pigtail LC pc Optický kabel, MM 50/125, 1,5m, balení 12ks barevně rozlišeno, SXPI-LC-PC-OM2-1,5M-12PCK

522 Kč 431 Kč bez DPH
Běžná cena: 530 Kč

Dostupnost: Po objednání za týden

Kód: NOISOL1003

PN: 70221195

Solarix pigtail LC pc; Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor: LC; Typ v...
Počet:
Solarix pigtail LC pc

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Konektor: LC

Typ vlákna: 50/125 µm

Délka: 1,5 m

Značka
Výrobce:  SOLARIX
Upřesnění typu:  Kabel
Fyzické vlastnosti
Délka kabelu (m):  1,5
Průměr optického vlákna:  50

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace